تبلیغات

حضانت فرزند قابل اسقاط نیست..

۰
حضانت فرزند قابل اسقاط نیست..

ایا پدر و مادر میتواند حضانت فرزندانشان را نسبت به طرف دیگر ساقط کنند؟به عبارتی دیگر ایا پدر میتواند نسبت به مادر از حضانت فرزندش خودداری کند یا خیر؟

به  موجب ماده 1168 قانون مدنی حضانت و نگهداری اطفال برای ابوین هم حق است هم تکلیف و قابل اسقاط یا مصالحه نیست زیرا حقوقی را که مقنن و شارع برای طفل پیش بینی کرده جنبه امری برای مکلف دارد و اراده فردی نمیتواند چنین حکمی را تغییر دهد ماده1172 قانون مدنی مقرر میدارد که هیچ یک از ابوین حق ندارند در مدتی که حضانت طفل به عهده انهاست از نگهداری او امتناع نمایند و ماده 1175 تصریح میدارد طفل را نمیتوان از ابوین یا از پدر یا مادری که حضانت با اوست گرفت مگر در صورت وجود علت قانونی.

 

درخواست مشاوره دارید؟اینجا کلیک کنید. 

 

 

مشکلات حقوقی خود را به ما بسپارید.

  • مشاوره
  • وکالت
  • تنظیم قراردادهای خرید و فروش
  • نظارت بر قرار دادهای حقوقی و مالی
  • پیگیری پرونده های حقوقی شما
  • و هر گونه سوال حقوقی شما را پاسخ خواهیم داد.

با مجموعه ای از کارشناسان وهمکاران با تجربه که سالها در این زمینه خدمتگذار مردم بوده اند در خدمت همشهریان و مردم عزیزهستیم.

با آگاهی از قوانین شما نیز مشاور حقوقی شوید.

 جهت ثبت درخواست مشاوره (حضوری و غیر حضوری) به آدرس زیر مراجعه نمایید: ????????????

http://vakiljamoor.com/Advice/Consulting/SubmitRequest

حسن جمور( وکیل پایه یک دادگستری)

09123630941- 02165520134-02165520285

+ نوشته شده توسط Vakiljamoor در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: حضانت، موکل، وکیل
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر